Bilety: The Prom

The Prom

Od PLN 230

Nowa broadwayowska komedia muzyczna The Prom to opowieść o czterech gwiazdach Broadwayu, które podejmują się zwariowanej misji, aby zmienić świat i przy okazji zdobyć trochę rozgłosu.

Ważne informacje

- Zobacz musical The Prom na żywo na Broadwayu
- Baw się dobrze, oglądając nową, zabawną komedię muzyczną
- Wybierz najlepsze dostępne miejsca na widowni 

Czego mogę się spodziewać?

The Prom - nowa broadwayowska komedia muzyczna
Cztery gwiazdy dowiadują się o tym, że w małym miasteczku, Indianie, mają miejsce problemy z balem, zaś w sprawę zaangażowana jest prasa. Postanawiają, że oto nadszedł czas, aby nagłośnić problem ... i przy okazji zwrócić na siebie uwagę. 

Rodzice z miasteczka chcą, aby tańce były „przyzwoite”. Gdy jednak jedna z uczennic pragnie zaprosić na bal swoją dziewczynę, stają przed trudnym wyborem. Do walki dołączają bohaterowie z Broadwayu, którzy są gotowi dać światu popalić, aby go zmienić. 

Musical został wyreżyserowany przez laureata nagrody Tony, Caseya Nicholawa (The Book of Mormon) i napisany przez autorów takich hitów, jak The Drowsy Chaperone, Elf i Aladdin. W rolach głównych zagrali Beth Leavelto (nagroda Tony), Brooks Ashmanskas (nominacja do nagrody Tony) i Christopher Sieber (podwójna nominacja do nagrody Tony). 

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji Twój bilet elektroniczny zostanie wysłany na Twoją skrzynkę mailową. Akceptowane są bilety na urządzeniach mobilnych.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wydrukuj bilet

Wskazówki

Longacre Theatre

Adres
220 West 48th Street New York NY US

×