Bilety: Ain't Too Proud - The Life and Times of the Temptations

Ain't Too Proud - The Life and Times of the Temptations

4.0 (1)
Od 222 PLN

Ain't Too Proud to nowy elektryzujący musical, który traktuje o niezwykłej drodze The Temptations z ulic Detroit do słynnego muzeum Rock and Roll Hall of Fame.

Ważne informacje

- Zobacz nowy, elektryzujący musical
- Baw się dobrze, poznając historię The Temptations
- Posłuchaj ich popularnych hitów

Czego mogę się spodziewać?

Zobacz elektryzujący musical Ain't too Proud 
Pięciu facetów. Jedno marzenie. Dźwięki, które tworzą historię muzyki. Dzięki charakterystycznym ruchom tanecznym grupa wspięła się na szczyt listy przebojów, umieszczając 42 utwory w pierwszej dziesiątce przebojów oraz 14 z nich na 1. miejscu. Reszta to już cała historia - jak się spotkali, jak zdobywali kolejne szczyty oraz jak konflikty osobiste i polityczne groziły rozpadem grupy w czasach niepokojów społecznych w USA.

Ta ekscytująca historia o braterstwie, rodzinie, lojalności i zdradzie toczy się w rytmie niezapomnianych hitów grupy, takich jak „My Girl”, „Just My Imagination”, „Get Ready”, „Papa Was a Rolling Stone” i wielu innych.

Po sukcesach w teatrze Berkeley Repertory, The Kennedy Center oraz w Ahmanson Theater, musical Ain't too Proud zdobywa Broadway. Spektakl, który ukazuje nieopowiedzianą dotąd historię słynnej piątki, został napisany przez trzykrotną laureatkę nagrody Obie, Dominique Morisseau i wyreżyserowany przez dwukrotnego zdobywcę nagrody Tony, Desa McAnuffa (Jersey Boys). Za choreografię odpowiedzialny jest nominowany do nagrody Tony Sergio Trujillo (Jersey Boys, On Your Feet).

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Przyjdź do teatru z wydrukowanym biletem lub okaż go na telefonie komórkowym.

Zarezerwuj teraz

Bardzo dobrze: 4.0 – 1 Recenzje

tolle Stimmung

Tanja, Hofheim

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wskazówki

Imperial Theatre

Adres
249 West 45th Street Nowy Jork NY US

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.