Bilety: Jagged Little Pill

Jagged Little Pill

 
Od 199 PLN

Musical „Jagged Little Pill” inspirowany jest przebojowym albumem Alanis Morissette z 1995 r. Jest to historia o bólu, uzdrowieniu i trudnych wyborach, przed którymi stoimy. Show zagościł na Broadwayu w listopadzie 2019 r. po ogromnym sukcesie w Bostonie. Nie przegap okazji i zarezerwuj bilety!

Ważne informacje

- Wybierz miejsca na widowni
- Przypomnij sobie przeboje Alanis Morisette z albumu „Jagged Little Pills” i nie tylko
- Zobacz chwytającą za serce historię, którą  napisała Diablo Cody („Juno”)

Czego mogę się spodziewać?

Rodzina Healy wygląda jak z obrazka, jednak nie wszystko złoto, co się świeci. Mama, Mary Jane, ma obsesję na punkcie utrzymywania pozorów. Kobieta pragnie, by jej życie wyglądało dobrze w oczach innych, pomimo tego, że jest uzależniona od leków przeciwbólowych, zaś jej małżeństwo ze Stevem jest martwe.

Córka, Frankie, jest adoptowana i z wielu powodów czuje się odrzucona przez Mary Jane. Cierpiąc, dziewczyna zmaga się również w tajemnicy z własną seksualnością. Tymczasem syn, Nick, zmaga się z presją bycia złotym dzieckiem rodziny. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy najlepszy przyjaciel Nicka, Andrew, zostaje oskarżony o zgwałcenie przyjaciółki Frankie, Belli.

Kiedy zaczną się pojawiać pęknięcia na idealnej powierzchni, rodzina Healy ma wybór: czy będzie utrzymywać przy życiu pozory, czy spróbuje stawić czoła prawdzie o sobie?

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru. Akceptowane są również bilety na urządzeniach mobilnych.

Godziny otwarcia

Sprawdź dostępne terminy w kalendarzu.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 30 min.

Wskazówki

Broadhurst Theatre

Adres
235 West 44th Street Nowy Jork, NY 10036

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.