Bilety: Musical „Diana”

Musical „Diana”

 
Od 199 PLN

Poznaj historię o księżniczce Dianie, która podążała za swoim sercem, chciała uczynić świat lepszym miejscem i stała się legendą ze względu na ogrom swojego poświęcenia. Zapraszamy do obejrzenia musicalu na Broadwayu w Nowym Jorku z zupełnie nowymi utworami, stworzonymi przez wielokrotnie nagradzany zespół.

Ważne informacje

 

- Poznaj historię o księżniczce Dianie
- Zobacz musical stworzony przez wielokrotnie nagradzany zespół
- Posłuchaj nowych utworów muzycznych
- Wybierz najlepsze miejsca na widowni

Czego mogę się spodziewać?

Lady Diana: kobieta, która zatrzęsła monarchią i zmieniła świat
Kiedy w 1981 r. Lady Diana Spencer wyszła za mąż za księcia Karola, natychmiast stała się fenomenem kulturowym: poświęciła się działalności charytatywnej, aktywistycznej i stała się prawdziwą ikoną. Kobiety na całym świecie pragnęły naśladować jej styl, wdzięk i urok.

Każdy człowiek kryje w sobie wiele tajemnic. Księżniczka Diana była kimś, kogo trudno by było uznać za zwyczajną „żonę swojego męża”. Miała swoje zdanie, zawzięcie kierowała się sercem i stawała w obronie swojej rodziny, swojego kraju i siebie. Sprzeciwiała się oczekiwaniom, była lubiana przez władców tego świata i w rezultacie pozostawiła po sobie dziedzictwo, które przetrwa na zawsze.

Scenariusz spektaklu „Diana: A New Musical” został napisany przez Joe DiPietro i Davida Bryana (nagroda Tony za najlepszy musical, „Memphis”). Autorem muzyki jest Christopher Ashley („Come From Away”), laureat nagrody Tony. Choreografię opracowała Kelly Devine, nominowana do nagrody Tony („Rock of Ages”), a nadzór muzyczny i aranżacje zapewnił Ian Eisendrath („Come From Away”).

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru. Akceptowane są również bilety na urządzeniach mobilnych.

Uwaga!

- Spektakl jest przeznaczony dla osób powyżej 10. roku życia.
- Dzieci poniżej 4. roku życia nie zostaną wpuszczone na widownię.

Godziny otwarcia

Sprawdź dostępne daty i godziny w kalendarzu.

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 15 min.

Wskazówki

Teatr Longacre

Adres
220 West 48th Street Nowy Jork, NY 10036

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.