Bilety: Musical „The Lion King” na Broadwayu

Musical „The Lion King” na Broadwayu

4.9 (413)
Od 524 PLN

Zobacz musical „The Lion King” (tłum. „Król Lew”) na podstawie popularnego i szeroko nagradzanego filmu Walta Disneya o tym samym tytule. Posłuchaj muzyki Eltona Johna i zachwyć się jedną z najbardziej oszałamiających inscenizacji, jakie kiedykolwiek powstały. To prawdziwy hit dla całej rodziny!

Ważne informacje

- Otrzymaj najlepsze miejsca na widowni
- Wybierz bilety na miarę swojego budżetu
- Zachwyć się muzyką Eltona Johna
- Zobacz szeroko nagradzany show, który otrzymał m.in. nagrodę za najlepszy musical
- Zabierz ze sobą całą swoją rodzinę

Czego mogę się spodziewać?

Po narodzinach młodego lwa, księcia Simby, jego zły wujek Scar traci miejsce w kolejce po tron. Aby zdobyć władzę, postanawia on zabić zarówno Simbę, jak i swojego brata, króla Mufasę. Simbie udaje się przeżyć, jednak jest przekonany, że to z jego winy zginął ojciec. W rezultacie postanawia uciec z królestwa.

Młody lew rozpoczyna nowe życie w towarzystwie dwóch zwariowanych przyjaciół, Timona i Pumby. Jednak wkrótce przeszłość daje o sobie znać, zaś Simba staje w obliczu przerażającego wroga, któremu musi stawić czoła, aby wypełnić swoje przeznaczenie i zająć należne sobie miejsce na tronie.

Zobacz, jak sawanna budzi się do życia na broadwayowskiej scenie! Posłuchaj niezapomnianych utworów, takich jak „Circle of Life”, „Hakuna Matata” i „Can You Feel the Love Tonight”.

„Ten musical jest absolutnie wyjątkowy” - New York Times.

Ciekawostki
Musical miał swoją premierę w Nowym Jorku na Broadwayu w październiku 1997 r. Od tego czasu jest wystawiany w największych miastach na całym świecie. Musical zdobył 6 nagród Tony, nagrodę Evening Standard jako „wydarzenie teatralne roku” oraz został nominowany do 8 nagród Oliviera.

Kim są ludzie stojący za spektaklem?
„The Lion King” zawiera niepowtarzalne utwory muzyczne stworzone przez Eltona Johna i Tima Rice'a. Choreografia jest dziełem zdobywcy nagrody Tony, Gartha Fagana. Za reżyserię musicalowej wersji szaleńczo popularnego filmu Disneya odpowiedzialna jest Julie Taymor, która jako pierwsza kobieta w historii filmu otrzymała nagrodę Tony dla najlepszego reżysera musicalu.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet elektroniczny mailem. Wydrukuj go i przynieś ze sobą do teatru. Akceptowane są również bilety na urządzeniach mobilnych.

Uwaga!

- Pamiętaj, że w trakcie musicalu kilkakrotnie używane jest światło stroboskopowe.
- W ciągu 36 godzin od otrzymania wstępnego potwierdzenia rezerwacji otrzymasz drugi e-mail z informacją o dokładnej lokalizacji miejsc siedzących. Nie ma możliwości spełnienia dodatkowych życzeń ani próśb dotyczących zmiany miejsc. Pamiętaj jednak, że rezerwując bilety na musical, otrzymasz najlepsze dostępne miejsca w wybranej podczas rezerwacji kategorii cenowej.
- Musical trwa 2 godz. i 45 min., wliczając w to przerwę.

Czy ta oferta jest dla mnie odpowiednia?

Musical „The Lion King” przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych, a szczególną popularnością cieszy się wśród rodzin. Spektakl polecany jest dla dzieci od 6. roku życia. Należy pamiętać, że dzieci poniżej 3. roku życia nie będą wpuszczane na widownię.

Godziny otwarcia

Czwartek: godz. 19:00
Środa-sobota: godz. 20:00
Środa i sobota: godz. 14:00
Niedziela: godz. 15:00

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 45 min.

Wskazówki

Teatr Minskoff

Adres
200 W 45 Street Nowy Jork NY US

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.