Bilety: Avenue Q

Avenue Q

Od PLN 321
Zobacz na żywo Avenue Q w Nowym Jorku! Prześmieszny musical z aktorami i lalkami. U nas kupisz bilety na Avenue Q w Nowym Jorku!

Nie przegap musicalu Avenue Q, zdobywcy nagrody Tony Awards. Niesamowita historia nowojorskiego studenta o skromnym budżecie, którego los zmusza do wynajęcia lokum na Avenue Q. Kto jednak patrzy na lokalizację jak ma się Takich ludzi za sąsiadów?

Avenue Q od dawna jest najzabawniejszym show na Broadwayu! Mieszkańcy tej nowojorskiej ulicy nie mają pracy, szczęścia i desperacko poszukują celu w życiu. Niesamowicie utalentowana obsada złożona z osób i lalek sprawia, że Avenue Q to show jedyne w swoim rodzaju!

Avenue Q to zabawny, dynamiczny i niepoprawny politycznie spektakl. Zapewnij sobie w życiu trochę atrakcji, zarezerwuj bilety już dzisiaj i... don't let your life suck !

Musical zawiera sceny nieodpowiednie dla dzieci poniżej 12 roku życia!

Zamawiając bilety na musical w Nowym Jorku zawsze otrzymają Państwo najlepsze dostępne w momencie rezerwacji miejsca. Nie mamy wpływu na to jakie i w którym rzędzie dokładnie będą to miejsca, ponieważ to teatr ma wyłączność na przydzielanie jak najlepszych miejsc zależnie od ich dostępności. W przeciągu 36 godzin po otrzymaniu pierwszego potwierdzenia dokonania rezerwacji otrzymają Państwo kolejne z informacją gdzie dokładnie znajdują się Państwa miejsca! Nie można ich w żaden sposób zamienić, ponieważ były to najlepsze dostępne miejsca w momencie rezerwacji! 

Godziny otwarcia

Wednesday to Saturday and Monday 8:00pm - Sunday 7:30pm Saturday 2:30 and Sunday 3:00

Natychmiastowe potwierdzenie

Wskazówki

New World Stages / Stage 3

Adres
340 West 50th Street New York NY US

×