Bilety: The Phantom of the Opera

The Phantom of the Opera

4.8 (260)
Od 159 PLN
U nas kupisz bilety na musical Upiór w operze na Broadwayu w Nowym Jorku. Arcydzieło Andrew Lloyd Webbera – Broadway, Nowy Jork.

Upiór nawiedza paryską operę Garnier na początku XX wieku i zakochuje się w pięknej i utalentowanej Christine.

Hipnotyzująca muzyka Andrew Lloyd Webbera, bajeczna sceneria i zapierające dech w piersiach efekty specjalne magicznie zlewają się ze sobą, by każdej nocy powołać do życia tą tragiczną, miłosną historię.

Straszny, romantyczny i pełen głębokich emocji – nie możesz przegapić tej musicalowej extravaganzy Andrew Lloyd Webbera!!!

Zamawiając bilety na musical w Nowym Jorku zawsze otrzymają Państwo najlepsze dostępne w momencie rezerwacji miejsca. Nie mamy wpływu na to jakie i w którym rzędzie dokładnie będą to miejsca, ponieważ to teatr ma wyłączność na przydzielanie jak najlepszych miejsc zależnie od ich dostępności. W przeciągu 36 godzin po otrzymaniu pierwszego potwierdzenia dokonania rezerwacji otrzymają Państwo kolejne z informacją gdzie dokładnie znajdują się Państwa miejsca! Nie można ich w żaden sposób zamienić, ponieważ były to najlepsze dostępne miejsca w momencie rezerwacji!

Godziny otwarcia

Monday and Wednesday to Saturday 8:00pm - Tuesday 7:00pm Wednesday and Saturday 2:00pm

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wskazówki

Majestic Theatre

Adres
245 West 44th Street New York NY US

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.