Szukaj

Zadowoleni klienci

Działalność charytatywna

Ticmate
Bilety na wycieczki i atrakcje na całym świecie
Jesteśmy obecni w 130 krajach na 6 kontynentach

O BroadwayMusicale.pl

BroadwayMusicale.pl to szwedzka firma z biurami w Szwecji, Kopenhadze, Barcelonie i z telefoniczną obsługą klienta w Londynie. BroadwayMusicale.pl dąży do tego, aby każdy zainteresowany tematyką musicali czy sztuk teatralnych na Broadwayu w Nowym Jorku mógł w szybki, łatwy i bezpieczny sposób znaleźć poszukiwane informacje i zakupić bilety. Dzięki bezpośrednim umowom i kontaktom zawsze możemy zaoferować bilety w dogodnych cenach, a nawet możemy uzyskać bilety, które w Nowym Jorku już dawno zostały wyprzedane. Gwarantujemy, że jako nasi klienci zakupicie bilety w pewny i bezpieczny sposób i że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić Wam taki pobyt w Nowym Jorku, o jakim zawsze marzyliście.

Prawdziwą pasją Marcusa Moeschlina, który stworzył BroadwayMusicale.pl, są musicale, koncerty i innego rodzaju imprezy. Już jako młody 18-letni chłopak organizował wycieczki na koncerty rockowe odbywające się w Szwecji. Jego kariera skupiała się zawsze na oferowaniu ludziom wspaniałych imprez i zagranicznych wycieczek na spektakle po konkurencyjnych cenach i było to już w czasach, gdy Marcus działał w Szwecji jako właściciel firmy Box Office. Marcus należy również do garstki pionierów cyfrowego biznesu związanego ze sprzedażą biletów na imprezy, ponieważ już w latach 90. pomagał stworzyć Global Tickets, wyjątkową sieć, dzięki której 22 kraje elektronicznie kupowały i sprzedawały między sobą bilety na imprezy międzynarodowe. Jeszcze w roku 1990 konkurenci na rynku nadal używali wyłącznie faksu, teleksu i telefonu. Za tę pionierską pracę Global Tickets otrzymał Nagrodę Królowej w roku 1992 za najlepszy pomysł na rozwiązanie eksportowe. W duńskim biurze w Kopenhadze pracuje Kim Harbers. Kim, podobnie jak Marcus, ma pasję obejmującą wszelkiego rodzaju imprezy na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem musicali i imprez sportowych. Jego kariera w branży sprzedaży biletów na imprezy międzynarodowe rozpoczęła się w roku 1996, gdy Kim rozpoczął współpracę z ARTE Udland, jedną z firm sieci Global Tickets. Kim był jej managerem na Danię przez wiele lat, jak również managerem na obszar Krajów Nordyckich. Reasumując, za serwisem MusicaleLondyn.pl stoi wiele lat doświadczeń, biura w Szwecji, Danii i telefoniczne centrum obsługi w Londynie, które razem z MusicaleLondyn.pl tworzą lokalną firmę z globalną siecią i ambicjami.

BroadwayMusicale.pl należy do głównej firmy Ticmate

Marcusa Moeschlina główne spółki TicmateTicmate powstał dopiero w 2006 roku, ale z roku na rok rozwija się i wykazuje tendencję rosnącą. Celem firmy jest zajęcie roli lidera w Europie na polu sprzedaży biletów na międzynarodowe eventy i związanym z nimi wszelakiej maści podróżowaniem. By osiągnąć ten cel Ticmate opublikował swoją pierwszą stronę z musicalami: LondonMusikaler.se. Dzisiaj LondonMusikaler.se została przetłumaczona na dziesięć różnych języków w ponad dziesięciu krajach, w tym MusicaleLondyn.pl. BroadwayMusicale.pl ma za cel przetłumaczenie strony na ponad 17 języków i uzyskanie klientów w ponad 60 krajach. Na przełomie 2009/10 roku Ticmate opublikował również strony dt. piłki nożnej, rozpoczynając tym samym sprzedaż na mecze w Anglia i Hiszpanii: PilkaLondyn.pl, PilkaBarcelona.pl i PilkaMadryt.pl, a do tego bardzo popularne strony, LondonTickets.pl, ParyzBilety.pl, NowyJorkBilety.pl, BarcelonaBilety.pl, RzymBilety.pl i PragaBilety.pl które sprzedają bilety na transport, atrakcje, zwiedzanie i eventy w tych dużych miastach. W zarządzie firmy poza Marcusem Moeschlinem zasiadają również Ole Oftedal i Jan Friedman. Zarówno Oftedal jak i Friedman mają za sobą lata doświadczenia w zarządzaniu przedsiębiorstwem, byli członkami zarządów w obrębie handlu, podróży i mediów.