Bilety: Hadestown

Hadestown

4.0 (1)
Od 321 PLN

Nowy musical „Hadestown” autorstwa słynnej piosenkarki i autorki tekstów, Anaïs Mitchell, przybywa na podbój Broadwayu tej wiosny! Spektakl został opracowany i wyreżyserowany przez nominowaną do nagrody Tony Rachel Chavkin.

Ważne informacje

- Zobacz „Hadestown” na żywo na Broadwayu
- Zachwyć się innowacyjnym musicalem
- Posłuchaj mieszanki nowoczesnej muzyki ludowej i jazzu vintage
- Znajdź najlepsze dostępne miejsca na widowni w wybranej sekcji

Czego mogę się spodziewać?

Hadestown na żywo na Broadwayu
Uznany album koncepcyjny autorstwa Mitchell został przekształcony przez samą Mitchell oraz reżyser Chavkin w innowacyjny musical, łączący nowoczesną amerykańską muzykę ludową z klasycznym nowoorleańskim jazzem vintage. Dzięki temu odkryjesz na nowo starożytną opowieść.

Jest ciepłe lato. Pisarz tekstów Orpheus i jego muza Eurydice cieszą się życiem i zakochują się w sobie. Ale w miarę zbliżania się zimy mierzą się z twardą rzeczywistością: młodzi marzyciele nie są w stanie przeżyć wyłącznie na piosenkach.

Kuszona obietnicą bogactwa i obfitości, Eurydice zostaje zwabiona w głąb industrialnego Hadestown. Pragnąc ją uratować, Orpheus wyrusza w podróż do podziemi, gdzie ich zaufanie do siebie nawzajem zostanie wystawione na próbę.

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Przyjdź do teatru z wydrukowanym biletem lub okaż go na telefonie komórkowym.

Zarezerwuj teraz

Bardzo dobrze: 4.0 – 1 Recenzje

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Wskazówki

Walter Kerr Theatre

Adres
219 West 48 Street Nowy Jork NY US

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.