Bilety: Blue Man Group - New York

Blue Man Group - New York

4.5 (74)
Od 257 PLN
Pokaz grupy Blue Man Group w Nowym Jorku. Zobacz niebieskich performerów w Nowym Jorku. U nas kupisz bilety na występ Blue Man Group w Nowym Jorku!

Grupa The Blue Man Group przedstawi swój perfekcyjny, anarchistyczny przewodnik po tym jak zyskać popularność w nowoczesnym świecie muzyki i poza nim. Nic dodać nic ująć – trzej z pozoru pozbawieni emocji, łysi, połyskujący na niebiesko, niemi mężczyźni znajdują się w swoim żywiole wykorzystując nowatorskie elementy teatru surrealistycznego, slapstick, video, pokazy świetlne i stymulującą, rockową muzykę.

Odkryj świat mnogości zmysłów, który łączy w tym jednym, innym niż wszystkie, przedstawieniu teatr, muzykę, naukę i sztukę!

Zamawiając bilety na musical w Nowym Jorku zawsze otrzymają Państwo najlepsze dostępne w momencie rezerwacji miejsca. Nie mamy wpływu na to jakie i w którym rzędzie dokładnie będą to miejsca, ponieważ to teatr ma wyłączność na przydzielanie jak najlepszych miejsc zależnie od ich dostępności. W przeciągu 36 godzin po otrzymaniu pierwszego potwierdzenia dokonania rezerwacji otrzymają Państwo kolejne z informacją gdzie dokładnie znajdują się Państwa miejsca! Nie można ich w żaden sposób zamienić, ponieważ były to najlepsze dostępne miejsca w momencie rezerwacji! 

Godziny otwarcia

Please check the booking calendar for date and time.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane bilety elektroniczne

Czas trwania: 1 godziny 40 minuty

Wskazówki

Astor Place Theater

Adres
434 Lafayette Street New York NY US

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.