Bilety: Musical Frozen

Musical Frozen

4.7 (47)
Od 261 PLN

Zobacz musical „Frozen” na podstawie słynnej historii Disneya o siostrzanej miłości. Spektakl będzie grany na nowojorskim Broadwayu. Obejrzyj show, który traktuje o strachu, poczuciu osamotnienia, próbach ujarzmienia swoich sił i uwolnienia się od wszystkiego, co ogranicza.

Teraz zapłacisz aż o 40% mniej za bilety zarezerwowane na naszej stronie!

Ważne informacje

- Zobacz musical „Frozen” na żywo na scenie
- Zaśpiewaj wspólnie ze wszystkimi „Let It Go”
- Podziwiaj wyjątkowy kunszt reżyserski
- Poznaj wzruszającą historię o siostrzanej miłości

Czego mogę się spodziewać?

Elsa i Anna to siostry, które są księżniczkami Arendelle. Elsa posiada magiczną moc, pozwalającą jej tworzyć śnieg i lód. Podczas gdy obie siostry uważają to za bardzo ekscytujące, ich rodzice, król i królowa, boją się, że Elsa kiedyś zrani siebie lub Annę. Ta obawa okazuje się być uzasadniona i w rezultacie Elsa oddala się od Anny.

Po śmierci króla i królowej i ukończeniu 21 lat, Elsa ma przejąć władzę nad królestwem. Kiedy jednak jej moce wymykają się spod kontroli, zostaje uznana za potwora i ucieka. To, czy uda się jej pomóc, zależy teraz od Anny oraz przyjaciół, których ta poznaje po drodze. Czy uda się sprawić, by Elsa pokochała samą siebie? Czy będzie ona w stanie przełamać swoje lodowate zaklęcia i pokonać uczucie samotności i wyobcowania? I co najważniejsze: czy Elsa w ogóle pragnie zmian?

Musical broadwayowski „Frozen” podzielony jest na dwa akty, z całkiem nowymi piosenkami i wątkami. Adaptacja sceniczna zawiera ponaddwukrotnie więcej muzyki niż film. Reżyser Michael Grandage, będący laureatem prestiżowej nagrody Tony, stworzył musical, który wybija się ponad poziom filmu animowanego z 2013 roku. Nagrodzony Oscarem duet – Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez – napisał kilka nowych utworów, które towarzyszą znanym już z filmu piosenkom (m.in. wyróżnionej Oscarem „Let it go”). Scenarzystka i współreżyserka przedstawienia, Jennifer Lee, jest autorką fabuły, zaś za choreografię odpowiada Rob Ashford, wyróżniony wspomnianą już nagrodą Tony.

Co należy zrobić?

Wkrótce po dokonaniu rezerwacji otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem. Przyjdź do teatru z wydrukowanym biletem lub okaż go na telefonie komórkowym.

Godziny otwarcia

Sprawdź dostępność w kalendarzu.

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 2 godz. 30 min.

Wskazówki

St. James Theatre

Adres
246 West 44th Street Nowy Jork NY US

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.