Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Informacje o miejscu

Move cursor over image to enlarge
Radio City Music Hall

Radio City Music Hall

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Bilety: Christmas Spectacular Starring the Radio City Rockettes

Christmas Spectacular Starring the Radio City Rockettes

4.8 (93)
Od 351 PLN
Rezerwacja biletów na Christmas Spectacular w Radio City Music Hall w Nowym Jorku! Nie przegap Christmas Spectacular w Nowym Jorku!

The Radio City Christmas Spectacular prezentuje jak zawsze niezrównane przedstawienie bożonarodzeniowe, które nadaje się dla każdego widza, podnosi na duchu i do którego często wraca się wspomnieniami.

Od swojego debiutu w 1933 roku w symbolicznym Radio City Music Hall, show The Radio City Christmas Spectacular widziało ponad 80 milionów ludzi i przedstawiono je w ponad 60 miastach Ameryki Północnej.

W tegorocznej edycji zobaczymy olśniewające kostiumy, dynamiczne numery i efekty zapierające dech w piersiach! Scena podświetla się, gdy tancerki z The Rockettess wykonują swój popisowy numer, w którym trzymając się nawzajem w idealnej synchronizacji unoszą nogi do poziomu oczu. Poza tym zespół wykonuje jedne z najbardziej wyzywających choreograficznie numerów na świecie!

Nie przegap tego spektakularnego widowiska, które dostarczy Ci wspomnień na całe życie!

Zamawiając bilety na musical w Nowym Jorku zawsze otrzymają Państwo najlepsze dostępne w momencie rezerwacji miejsca. Nie mamy wpływu na to jakie i w którym rzędzie dokładnie będą to miejsca, ponieważ to teatr ma wyłączność na przydzielanie jak najlepszych miejsc zależnie od ich dostępności. W przeciągu 36 godzin po otrzymaniu pierwszego potwierdzenia dokonania rezerwacji otrzymają Państwo kolejne z informacją gdzie dokładnie znajdują się Państwa miejsca! Nie można ich w żaden sposób zamienić, ponieważ były to najlepsze dostępne miejsca w momencie rezerwacji! 

Kategorie biletów

Are there children's rates available?
No, unfortunately, there are not children's rates, but children under age two do not require a ticket if they do not occupy their own seat and sit on a parent's or guardian's lap. 

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane są bilety w telefonie komórkowym

Czas trwania: 1 godz. 30 min.

Wskazówki

Radio City Music Hall

Adres
1260 Ave of the Americas New York, USA NY 10020

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.